27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Frikë dhe panik në KZAZ/ Bëri testin e shpejtë, sekretari i LSI del pozitiv me Covid-19

spot_img

Një moment frike ka kapluar KZAZ numër 59 në qytetin e Fierit.

Raportohet se një vëzhgues i LSI ka dalë pozitiv me koronavirus. Mësohet se ai ka kryer testin e shpejtë pasi ka shfaqur simptoma të Covid.

I prekuri është Kledjus Ahmeti. njëherazi edhe  sekretar i kësaj force politike .

Lajmi është konfirmuar dhe nga Drejtoria e Shëndetit Publik në Fier.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat