32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

FSHF kërkon zëdhënës të ri, Panuçi: Ejani me mini-fund dhe taka

spot_img

Trajneri i kombëtares shqiptare Kristian Panuçi ka dalë sot në koferencë për shtyp në ambientet e FSHF, teksa është vënë re nga gazetarët mungesa e zëdhënësit për shtyp, Gerti Çarçanit.

Ka qenë pikërisht trajneri i cili ka bërë të ditur se Çarçani është larguar nga posti.

Ai filloi të bënte batuta me gazetarët duke shkaktuar të qeshura në sallë.

“Ka ikur Çarçani, edhe pak do hapim audicionet për postin e zëdhënësit të ri. Por duhet të paraqiteni me mini-fund e me taka”, tha Panucci.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat