fbpx

Fshinë çdo foto me njëri-tjetrin, por ç’po ndodh mes Fjollës dhe Fisnikut? Kush e tentoi ‘ribashkimin’?

fisnik.jpg

Vijon ende të ziejë në media lajmi se Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre. Kjo për faktin se dyyshja kanë fshirë të gjitha fotografitë që kishin së bashku në rrjetet sociale, teksa kanë hequr njëri-tjetrin nga lista e miqve.

Por, duket se Syla nuk po heq dorë dot nga këngëtarja. Biznesmeni ka pëlqyer fotografitë e fundit që Morina ka sjell para ndjekësve të saj në Instagram.

Kujtojmë që Fjolla dhe Fisniku u martuan në Maldive në vitin 2020.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303