fbpx

Fundjava e gjen Tiranën pa drita, mësoni oraret dhe zonat

oshee-larg_1549956793-8479749.jpg

OSHEE ka bërë me dije se në datat 25, 26, 27 tetor disa zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike.

Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat e prekur 

25 Tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Ibrahim Buzhiqi”, “Besim Daja”, “Hysen Zhura”

 

26 Tetor

09:00-15:00

Unaza pjesërisht, pranë ish Stacionit të Trenit

 

27 tetor

10:00-13:00

Biznese nga Megateg, përgjatë autostradës Tiranë- Durrës dhe Tiranë-Rinas

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303