21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Fustani i Jennifer Lopez, thjesht super gjigand dhe i bukur

spot_img

Jennifer Lopez u shfaq në tapetin e kuq, në premierën e filmit të saj të ri “Second Act” e veshur me një fustan super të gjatë ngjyrë rozë.

Fustani ishte i shkurtër përpara dhe me një bisht të gjatë dhe shumë të fryrë mbrapa, duke e bërë atë të dukej si një kukull ‘Barbie’. Tualeti i saj ishte shumë i thjeshtë me ngjyra të buta, flokët e kapura topuz dhe kishte shtuar shumë pak aksesorë me të njëjtën ngjyrë si fustani.

Sigurisht që shoqëruesi i saj ishte Alex Rodriguez, por vëmendjen padyshim që e mori Jennifer.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat