fbpx

Futbollisti i “Big Brother VIP” është vëllai i moderatores së njohur (FOTO)

Screenshot_5-5.jpg

Ish-futbollisti nga Kosova, Granit Cana, është bërë pjesë e reality show-t “Big Brother VIP”. Ai mori menjëherë vëmendjen e të gjithëve me fizikun dhe pamjen e jashtme.

Por e dinit se Graniti është vëllai i moderatores së njohur kosovare, Genta Cana? Kjo e fundit ka publikuar një “Instastory”, duke e uruar vëllanë në këtë aventurë që ka nisur.

“Suksese vëlla, ne të duam ty”, ka shkruar moderatorja në postimin e saj, që u bë viral menjëherë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303