fbpx

Futbollisti i kombëtares nis pushimet, kapet “mat” me Megi Pojanin

Cekici-Pojani-1.jpg

Endri Çekiçi po shikoj disa ditë pushime, pas angazhimit me kombëtaren në kuadër të ndeshjeve të Nations League.

Siç duket futbollisti kuqezi nuk po i kalon vetëm, një foto e publikuar nga Çekiçi ka marrë vëmendjen e ndjekësve, të cilët kanë “zbuluar” një detaj interesat.

Fotoja e publikuar nga ishulli Seychelles ku dhe po kalon pushimet lojtari është e njëjtë me atë që ka publikuar Megi Pojani, dhe duket se “romanca” e tyre ka rënë në syrin e fansave.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303