fbpx

Futbollisti i njohur shqiptar flirton hapur me moderatoren e famshme

1c34796cab50777e01ccf1a1c60683d4_L.jpg

Komentatorja e vetme femër e futbollit në Kosovë, Qëndresa Krelani e njohur ndryshe si Qeqa ka qenë e ftuar së bashku me motrën e saj, Flakën në ‘Shiko kush luan’.

E pyetur se kush është një futbollist që flirton me të, ajo ka treguar dhe madje ka rrëfyer edhe emrin e tij.

Qeqa bën me dije se Gentrit Dumani, futbollist i Flamurtarit i shkruan moderatorës.

“ Është një futbollist që luan për Flamurtarin, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, ishin fjalët e saj në emision.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303