31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Gafa e radhës e Mariah Carey, ngatërron ‘The Chainsmokers ‘ me ‘One Direction’

spot_img

Mariah Carey nuk i njeh The Chainsmokers – apo ajo?

Gjatë një interviste për “The Morning Mash Up” të publikuar të mërkurën më13 shkurt, në një intervistë me djemtë e grupit The Chainsmokers.

Njeri nga djemtë ka treguar një histori për të qeshur kur kanë takuar për herë të parë Mariah Carey e cila i ngatërroi ato me djemtë e One direction

 

“Isha si ‘O Zot im. ‘Fantasy’! ‘Honey’!

Dhe ajo ishte si “Dude, unë ju dua juve!”

Dhe ne ishim si :Çfarë, ju e dini se kush jemi?’

Dhe ajo ishte si “One direction apo jo?’

 

Në përgjigje të kësaj historie për të qeshur Mariah u ka shkruar djemve në Twiteer

Patjetër që j’u njoh! Unë i dua këngët tuaja “ja cfarë j’u bën juve të bukur”

Rezultate imazhesh për one direction

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat