24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Gardistja seksi e Putinit që po ‘çmend’ Rusinë

spot_img

Anna Khramtsova është bërë një ndër emrat më të lakuar dhe të njohur për momentin në Rusi.

31-vjeçarja është votuar nga shumë pjesëmarrës, të cilët e kanë zgjedhur si vajza më e bukur e Gardës Kombëtare të  Rusisë.

Anna është nënë e një fëmije dhe punon në Gardë prej disa vitesh, por gjithashtu duhet theksuar se ajo rrjedh nga një familje ushtarakësh.

Më poshtë, gjeni një video të gardistes seksi që tregon aktivitetin e saj të ditës si dhe stërvitjet që realizon. /real-news.tv

https://www.youtube.com/watch?time_continue=54&v=bVcMhuBbaGk

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat