fbpx

Gashi publikon këngën e re nën ritmet latine

Reperi i famshëm shqiptar Gashi sikurse kishte paralajmëruar edhe më parë ka publikuar këngën e tij më të re “Wink Emoji”.

Në bashkëpunim me Yung Pinch kënga tashmë është publikuar në të gjitha platformat muzikore dhe po pëlqehet nga fansat e dyshes.

Kjo është hera parë që reperi shqiptar vjen me një projekt të tillë, ndërkohë këngët e tij rezultojnë të jenë gjithmonë të suksesshme./real-news.tv