fbpx

Gazetari Artan Hoxha reagon me urgjencë dhe bën propozimin e papritur: Ka ardhur koha që…

hoxha.jpg

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka reaguar pak më parë në rrjetin social Facebook lidhur me një sondazh të publikuar së fundmi për zgjedhjet e 25 prillit, ndërsa shkruan se ka ardhur koha për një sondazh që të tregojë se cili nga sondazhet është më i hajrit.

Postimi i Hoxhës

Sondazh dje,

sondazh sot,

sondazhe neser,…

Hajde sondazhe për të tërëëë ere

Me duket se ka ardhur koha për nje sondazh, qe te tregoje se cili nga sondazhet, eshte me i hajrit

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303