fbpx

Gazetari Hoxha, kërkesë të fortë SHBA-së: Hajdeni te ‘Dëshmorët e Kombit’ dhe…

Artan-Hoxha.jpg

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka shpërndarë një shkrim në rrjete sociale, ku i bën thirrje Ambasadës së SHBA për të spastruar vendin nga politikanët e korruptuar.

“Me duket se nuk na ben me derman as Komisioni Venecias???!!! Por meqe i sollet ata marinsat e Forcave Operacioniale Speciale te Shteteve te Bashkuara te Amerikes para ca ditesh ne Tirane, dhe mesa di vazhdojne te jene duke bere stervitje rrethinave te kryeqytetit, nxirrini te bejne nje operacion spastrimi ne keto godinat anash Bulevardit “Deshmoret e kombit”, se ka per te dale gjithe populli ti mbaje ne krah ne sheshin “Skenderbej”..”, shkruan Hoxha.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303