fbpx

Gazetari nxjerr sekretin e Barcelonës, tregon se kur do të largohet Messi…

messi.jpg

Lionel Messi e ka nisur vitin 2020 jo si duhet duke qenë larg prishmërive ashtu si dhe Barcelona e cila në harkun e 4 sfidave ka fituar një ka barazuar 1 dhe ka humbur 2 përfshirë këtu edhe Superkupën e Spanjës.

Humbja shokuese me Valencian ka trazuar ujrat tek katalanasit aq sa Lionel Messi i k kërkuar llogari shokëve të skuadrës për situatën ku ndodhen. Ndërkohë, benzinë zjarrit i ka hedhur edhe gazetari i njohur spanjoll David Saches i cili thotë se nëse Barcelona vijon me këto ritme Messi mund të largohet nga “Camp Nou”.

“Messi të bëjë gati valixhet dhe të largohet nga ky klub nëse nuk kanë një projekt të qartë për ringritjen. Kundër Valencias ishte më i miri, por banda që e shoqëronte nuk e ndihmoi aspak për të fituar ndeshjen.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303