24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Gazetari tregon fshatin ku fshihen thuajse të gjithë autorët e krimeve

spot_img

Gazetari Ferdinand Dervishi ka deklaruar se në Krujë ndodhet një fshat, ku fshihen thuajse të gjithë autorët e krimeve të kryera në Shqipëri.

ftuar në “Real Story”, Dervishi tha se atë fshat e ka vizituar edhe vetë dhe se 70% e banorëve të tij janë arrestuar të paktën një herë për drogë.

 “Kam qenë vetë në atje në një fshat në Krujë, ku 70% e fshatit ishin të paktën një herë të arrestuar për kultivim droge. Di që vërtet ka shumë, ndodhin gjëra në Tiranë, ikën në atë drejtim, bëhen vrasje në Tiranë, iket sërish në atë drejtim. Ka një kapje të strukturave të shtetit,”- tha Dervishi por pa zbuluar emrin e fshatit.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat