fbpx

Genta Ismajli shtatzanë për herë të parë! Publikohet fotoja me barkun e rrumbullakosur

640-0-5e1f8918f130c.jpg

Ditët e fundit në shtypin rozë kanë qarkullusr lajme se këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli është shtatzanë.

Genta dhe partneri i saj biznesmeni turk Hussein Usta, duket se do të bëhen prindër së shpejti.

Emisioni i mëngjesit në televisionin T7, #gjesi,raporton se ka mësuar nga burime të afërta se Genta tashmë është shtatzënë në muajin e dytë.

Ndërkohë në rrjet po qarkullon një foto ku Genta shfaqet me barkun e rrumbullakosur:

Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër, veshur me një fustan të zi ku vëmendje ka marrë barku i saj.

Ende nuk kemi një reagim zyrtar nga Genta për ta konfirmuar lajmin se ajo është në pritje të ëmbël, por nuk na mbetet veçse të presim…

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303