Georgina: Ronaldon nuk do e ndërroja me asgjë në botë

Georgina Rodriguez është një në marrëdhënie me yllin më të madh të futbollist Christiano Ronaldo.

Dhe modelja ka pranuar se nuk është e lehtë të lidhesh me një person të famshëm.

25-vjeçarja rrëfeu se ishte me dashuri me shikim të parë.

“Të jesh partnerja e një personi kaq të famshëm nuk është e lehtë por nuk do e ndryshoja me asgjë në botë,”-tha Georgina  për The Sun on Sunday.

Zeshkania u shpreh se lidhja emocionale mes tyre është e rëndësishme për të mbajtur romancën gjallë.

“Ajo që ndjej për Ronaldon është më e fortë se gjithçka, se çdo lloj presioni. Së bashku jemi të fortë dhe kemi admirim të ndërsjellët për njëri-tjetrin,”-shtoi modelja.

Ndërsa tregoi se fle gjumë me të brendshme.

“Unë gjithmonë fle në të brendshme dhe preferoj të brendshme femrash seksi,”-shpjegoi 25-vjeçarja.

Ajo shtoi se fjetja me të brendshme seksi është e rehatshme dhe romantike. Sipas saj kjo i bën burrat të lumtur.