fbpx

Gëzuar Krishtlindjet nga Kim Kardashian!

Kim Kardashian na uron Gëzuar Krishtlindjet së bashku me familjen e saj.

Ylli i famshëm ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet pranë bashkëshortit të saj Kanye West si dhe fëmijëve.

Ndryshe nga të tjerë Kim preferoi të vishte të bardha për festën e Krishtlindjeve.

Ajo u shfaq me një fustan të gjatë, ngjyrë të bardhë me dekolte të theksuar.Kurse Kanye i veshur me të zeza dhe flokët ngjyrë rozë, ishte kombinuar me veshjen e fëmijëve.

“Merry Christmas”, shkruan Kim./real-news.tv

 

Lër një koment