17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

‘Gëzuar Vitin e Ri’, NATO uron në shqip

spot_img

Çdo vit, NATO publikon video të ushtarakëve në botë, teksa urojnë për festat e fundvitit. Edhe këtë vit, me datë 30 dhjetor, NATO ka realizuar një video me shumë ushtarake, të cilët urojnë ‘Gëzuar Vitin e Ri’ në gjuhën e tyre.

Pjesë e videos ka qenë edhe ushtaraku shqiptar, Ndue Kola. Ai ka uruar shqiptarët dhe gjithë njerëzit për festat e fundvitit. ‘Gëzuar Vitin e Ri’, thotë Kola.

Video është postuar në rrjetin social ‘Facebook’, nga faqja zyrtare e NATO-s./real-news.tv

https://www.facebook.com/NATO/videos/408811439857363/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat