15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Gigi Hadid fiton çmimin prestigjioz

spot_img

Motrat Hadid janë ndër personat më të dashur dhe të komentuar në industrinë e modës. Gigi dhe Bella Hadid kanë sfiluar për markat prestigjioze dhe shumë të rëndësishme në botën e modës dhe spektaklit si Chanel, LV, D&G dhe Victoria’s Secret.

Së fundmi, Gigi ka fituar një çmim shumë të rëndësishëm, ku u kurorëzua si ‘Top Cover model’ për vitin 2018. Ajo është personazhi që ka dalë më shumë në kopertinat e revistave për vitin 2018, plot 11 herë.

Përveç kësaj, Gigi bën pjesë tek 10 modelet më të paguara në industrinë e modës, ku vendin e parë momentalisht e mban 22-vjeçarja, Kendall Jenner./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat