Gigi Hadid i komenton Dua Lipës…

Dua Lipa si shumë artistë të tjerë i’u bashkua sfidës më të madhe që ka pushtuar rrjetet sociale, #10yearchallenge.

Ajo shfaqet duke kënduar këngë ‘No One’ të Alicia Keys.

 

Modelja i ka komentuar disa emoji në formë zjarri duke treguar pëlqimin ndaj Duas si dhe një fytyrë me dy zemra ke sytë./real-news.tv