Gigi Hadid nxjerr markën më të re të veshjeve sportive ‘Reebok x Gigi’

Më në fund arriti bashkëpunimi i ri i Gigi Hadid me Reebok x Gigi!

Modelja 23-vjeçare u fotografua duke lënë nisjen të hënën (4 shkurt) në New York City.

gigi hadid launches reebok athleisure collection 014223428

Ajo mbante një veshje të zezë dhe të verdhë , atlete me ngjyra  nga vija athleisure, si dhe një pallto të gjatë të zezë.

Ajo është fotografuar me veshjen e re sportive që mban emrin e saj me një bashkëpunim me firmën e madhe Reebook.

gigi hadid launches reebok athleisure collection 014223428

Mesa duket një nga ëndrrat e mëdha për modelen është realizuar pasi ajo ka qenë pjesë e sporteve të ndryshme

Ne fotot e saj në Instagram , Gigi nuk ka hezituar të falënderoj personat të cilët e kane ndihmuar për të nxjerr markën më të re të veshjeve sportive

 

“TODAY nisur #REEBOKxGIGI zemra ime është kaq e plotë,” Gigi titulloi një pamje të fotografive në Instagram.

“Falënderime të mëdha për të gjithë në @wearedream Dream Charter School për të pasur ne! Për të gjithë nxënësit që u bashkuan – ju vajzat e keni vrarë atë dhe unë shpresoj se volejbolli vazhdon të jetë diçka që ju frymëzon dhe ju sjell gëzim!

Faleminderit familjes time @reebok dhe trajnerit tim të shkollës së mesme @awexla @ carlos.gray9 për një ditë të përsosur. ”

“Hartimi i koleksionit tim të parë për athleisure për @Reebok @ReebokClassics ishte gjithçka që unë shpresoja”, shtoi ajo. “Duke u rritur, sportet kanë luajtur një rol të madh në jetën time dhe shumë nga mësimet që mësova si atlet kanë qenë udhëzues të vërtetë për mua në jetën time personale dhe profesionale.

Sot, dy nga trajnerët e volejbollit të shkollës së mesme kanë ardhur në të gjithë vendin në NYC më kanë ndihmuar për këtë koleksion e parë #REEBOKxGIGI ”

“Kjo përplasje mahnitëse e botëve është epitomi se çfarë do të thotë ky koleksion për mua dhe  me të vërtetë shpresoj se e doni duke e veshur atë brenda dhe jashtë palestrës. , “shkroi ajo. “Është bërë për të luajtur !!!!!!!!!!!! Me dashuri. xG (Koleksioni i plotë i disponueshëm nesër 2/5 në internet reebok.co/gigi_collection dhe në dyqane të zgjedhura.