13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Gjarpër në tualet? Ja si dilet nga situata (Video)

spot_img

Një burrë tajlandez ka realizuar një video ku tregon se si mund të shpëtoni kur në tualetin tuaj gjeni një gjarpër.

31-vjeçari Somjat Kon Tapya thotë se videon e ka bërë pas shumë pyetjeve që i kanë bërë njerëzit të cilët kanë frikë nga sulmet e gjarpërinjve në WC, gjarpërinj që hyjnë nga tubacionet.

Somjat e bëri demonstrimin e tij me një kobra vdekjeprurëse. Në klip shikohet se si 31-vjeçari merr vetëm një peshqir në dorë, ndërkohë që gjarpri bëhet gati që të lëshojë helmin.

Me qetësi, ai përkulet përpara dhe e hedh peshqirin në kokën e kobrës.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat