20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Gjendet e pajetë në apartament ish-kryetarja e Komunës

spot_img

Një ngjarje e rëndë dhe ende e pasqaruar raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Shkup të Maqedonisë së Veriut.

Ish-kryetarja e komunës së Kisella Vodës, dhe aktorja e njohur Biljana Beliçaneç–Aleksiç, është gjetur sot e pajetë në një apartament.

Përveç mediave lajmi është konfirmuar edhe nga edhe Ministria e Brendshme. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat