fbpx

Gjendet e përmbysur një gomone afër Sazanit, shpëtohen 3 trafikantët

1526312061_gomone.jpg

Foto ilustruese

Gjendet e mbytur një gomone e përmbysur 10 milje larg Sazant.

Mëngjesin e sotëm janë shpëtuar tre persona dy shqiptarë dhe një italian.

Personat e shpëtuar dyshohen të jenë të përfshirë në trafik droge.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:20 të mëngjesit të kësaj të hëne.

Mësohet se gomonia është përmbysur nga dallgët ndërkohë që vazhdon kërkimi në det për sasinë e drogës që dyshohet se ishte ngarkuar në gomone.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *