fbpx

Gjendet i pajetë punëtori 45-vjeçar në Gramsh, mirëmbante rrugët

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-2.jpg

Një punëtor i mirëmbajtjes së rrugëve është gjendur i pajetë në Gramsh. Edmond Shtylla i moshës 45-vjeçare është gjetur i vdekur.Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes, por trupi i tij u gjet në vendin e quajtur ‘’Ura e Qerretit’’Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e vdekjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303