30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Gjendet i plagosur një 52-vjeçar në Sarandë

spot_img

Një 52-vjeçar nga Saranda është qëlluar me sende të forta disa herë në kokë dhe më pas është lënë në gjendje të rëndë në rrugë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Sarandë-Borsh , ku mësohet se i lënduari është Nikoll Kola, i cili u gjet me fraktura të rënda në kokë nga policia.

Menjëherë u bë transportimi i tij drejt Tiranës me helikopter për të marrë trajtim më të specializuar. Policia mbërriti menjëherë në vendndodhje, ku ka nisur me hetimin e ngjarjes. Ende nuk dihet se kush mund ta ketë qëlluar 52-vjeçarin, por policia po vijon zbardhjen e plotë të ngjarjes./real-news.tv

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat