fbpx

Gjendet një predhë e Luftës së Dytë Botërore në Fier

588620cf2d00d0289fce2d0be28a211a_L.jpg

Një predhë e Luftës së Dytë Botërore është gjetur mëngjesin e sotme në qytetin e Fierit.

Konkretisht, predha është parë në Frakullën e Madhe pranë liqenit

Bëhet me dije se predha e gjetur është rreth 3 kuintal dhe 129 cm e gjatë.

Kanë qenë pikërisht banorët përreth që e kanë parë predhën dhe kanë lajmëruar autoritetet./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303