fbpx

“Gjirafë” tregon Mis Shqipëria se si e bullizonin për shkak të një tipari të saj, ja cili është

Iljada-Baci-1.jpg

Rrëfehet si asnjëherë më parë Mis Shqipëria 2020, Iljada Baci, teksa ka folur për fëmijërinë dhe kujtimet e saj nuk ka hezituar të shpreh se kur është ndjer e bullizuar nga moshataret e saj.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Soiree’ bukuroshja shqiptare është shprehur se kur ka qenë vetëm 9 vjeç ajo është bulizuar për  shkak të gjatësis, duke e quajtur ‘gjirafë’.

Ndërkohë, kujtojmë se Iljada ka qenë pjesë e konkurimit të Mis Shqipërisë një vit më parë, ku arriti të rrëmbejë edhe kurorën mes 26 konkurrenteve në një spektakël të mbushur me emocion, duke u shpallur kështu më e bukura e vendit në një moshë fare të re vetëm 16 vjeç.

Ajo ka treguar se kur ka qenë në 9-vjeç është bullizuar për shkak të gjatësisë dhe kishte edhe nga ata që e quanin gjirafë.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303