Gjobë Lambos, Veliaj ironizon: Makina yll, parkimi fyll

Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj ka reaguar me anë të një foto në rrjete  sociale në lidhje me gjobat.

Ai shkruan se një makinë super luksoze tipit ‘Lamborghini’ ka marrë gjobë dhe bën paralajmërim se nuk do të ketë më tolerime.

Më tej, ai ironizon duke shkruar ‘makina yll, parkimi fyll.

Postimi i Veliajt:

‘’Makina yll- parkimi fyll!

Herën tjetër kur të parkosh lambon gjeje një vend më të mirë.

Po pse më çuna?! Më doli goja duke ju thënë!’’