29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Gjuha e trupit tregon marrëdhënien në familjen mbretërore

spot_img

Ditën e djeshme Princ Harry, Meghan Markle, Princ William dhe Kate Middleton u shfaqën bashkë për herë të parë që pas eventit të Krishtlindjeve.

Duke iu referuar ekspertes së gjuhës së trupit Judi James, lëvizjet e tyre ishin të çuditshme.

Judi tregon se Meghan dhe Harry u mënjanuan nga grupi dhe qëndruan në qoshe.

Këtë gjë mund ta vëreni fare mirë nëpërmjet videos:

https://www.instagram.com/p/BupZwwDhU0w/

Në vend që të shfaqnin shenja solidaritit sikurse bënë edhe gjatë pushimeve Judi thotë se Meghan dhe Harry janë larguar nga grupi.

Sipas saj Harry dukej i “zymtë” dhe Meghan dukej “e izoluar”.

E gjithë kjo mund të lidhet edhe me fokusin e eventit ku në qendër duhej të vihej Princi Charles dhe kështu edhe thashethemet për të vënë në qendër dukeshat të liheshin pas.

“Por do të kishte qenë e mrekullueshme të shihja një grup familjar të lumtur e të gëzuar duke pozuar në event”

Kështu është shprehur ekspertja e gjuhës së trupit Judi James lidhur me familjen mbretërore./real-news.tv

Burimi: COSMOPOLITAN

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat