fbpx

Gjykata i kthen pasuritë Mark Frrokut

frroku.jpg

Mark Frroku, pas lirimit nga burgu, ka marrë edhe një tjetër lajm të mirë.

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka hequr nga sekuestro 4 prona të ish-deputetit socialit, të cilat ishin sekuestruar më parë nga Gjykata e Shkallës së Parë.

Pasuritë janë apartamente në Tiranë, Orikum dhe Shëngjin.

Mendohet se vlera e pasurive të tij kap shifrën e afro 500 mijë eurove.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *