fbpx

Gjykata merr vendimin, shtyn gjyqin ndaj Lulzim Bashës

Duke marrë shkas nga situata e vështirë me të cilën po përballet vendi, Gjykata e Tiranës ka vendosur të shtyjë seancën për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretarit të Përgjithshëm Arben Ristanit dhe financierit Ilir Dervishi për lobimin rus.