fbpx

Gjyste Vulaj feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot

Këngëtarja e njohur me origjinë nga Kosova, Gjyste Vulaj ka festuar ditën e sotme ditëlindjen.

Ajo ka shpërndarë disa foto në rrjete sociale, ku mban në duar numrin 24.

Kjo ka qenë një shaka e këngëtares, pasi ajo sot mbush 42 vjeç.

Askush nuk e beson për shkak të faktin se ajo është gjithnjë në super formë dhe mjaft e kuruar.