fbpx

Gomari del në mes të rrugës, përplaset nga automjeti, detajet e para…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Kavajë-Durrës.

Mësohet se një gomar i ka prerë rrugën një automjeti dhe për pasojë gomari ngordhi ndërsa automjeti pësoi dëme të mëdha në pjesën e përparme.