24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Google rikthen skenat e filmit ‘I vetëm në shtëpi’

spot_img

Është bërë traditë që në festat e fundvitit gjithmonë të shohim filmin legjendar ‘I vetëm në shtëpi’  që pothuajse transmetohet në të gjitha kanalet telvizive.

Duke qënë që filmi është shumë i vjetër Google ka menduar të rikthej skenat e këtij filmit por këtë herë aktori që luan rolin e ‘Kevin Mçallister’ aktori Macaulay Culkin tashmë jo si një djal i vogël por si një 38 vjeçar.

Nëpërmjet kësaj reklame është promovuar “GoogleAssistant” dhe duhet ta pranojmë që ia kanë arritur të tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Edhe pse shumë vite pas, Macaulay na ka sjellë një “Kevin Mçallister” të përkryer.

https://www.youtube.com/watch?v=xKYABI-dGEA

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat