31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Grabitën një banesë në Peqin, dy në pranga

spot_img

Policia e Peqinit ka vënë në pranga 2 persona, pasi akuzohen për grabitjen e një banese ditën e djeshme . Mësohet se dy të arrestuarit janë të moshave 23 dhe 30 vjeç, të cilët janë banues në Kodras.

Policia njofton se dy të rinjtë kanë grabitur një sasi të madhe parash. Pas analizimit të pamjeve filmike e provave të tjera të grumbulluara, Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Peqin bënë të mundu arrestimin e tyre.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprën penale ‘Vjedhja’./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat