fbpx

Grabitet institucioni i njohur financiar  në zemër të Tiranës

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1.jpg

Grabitje në zemër të Tiranës. Pak minuta më parë, në zonën e Komunës së Parisit, është grabitur një nga degët e një prej institucioneve financiare në vend.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, por nuk dihet ende shuma e grabitur dhe personat e përfshirë në të.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303