33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Grabitje me armë zjarri në Brazil, vritet shqiptari

spot_img

Një shqiptar 28-vjeçar është vrarë nga disa persona me motoçikleta, të cilët tentuan ta grabisnin. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin Fortaleza të Brazilit, ku 28-vjeçari Alban Gropcaj ndërroi jetë menjëherë, ndërkohë pronari i tij italian arriti të shpëtonte.

Shqiptari së bashku me pronarin e tij kishin shkuar në Brazil për një udhëtim pune, por që përfundoi në tragjedi. Disa persona tentuan t`i merrnin paratë, por Alban Gropcaj ka reaguar duke kundërshtuar me vendosmëri.

Menjëherë, autorët vranë shqiptarin dhe qëlluan italianin, ku ky i fundit mori disa plagë të lehta./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat