fbpx

Gramsh, makina përplaset me motoçikletën, 4 të plagosur

aksident-me-motor.png

Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin rrugor Cerrik–Gramsh. Ngjarja ndodhi pasditen e së shtunës në fshatin Drizë, ku një mjet është përplasur  me një motoçiklet.

“Si pasojë e aksidentit janë aksidentuar drejtuesi i mjetit dhe i motoçikletës,  si dhe dy pasagjeret që ndodheshin në mjet, të cilët janë transportuar në Spitalin e Gramshit, jashtë rrezikut për jetën”, sqaron policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjare dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303