fbpx

Grekët kanë frikë nga ekstremistët e tyre, thirrja

Screenshot_3-9.jpg

Jo vetëm autoritetet shqiptare por edhe qeveria greke i trembet përplasjeve sot në Bularat.

Ardhja e shumë ekstremistëve grekë sot në varrimin e Kostandinos Kaçifas, ka bërë që Ministria e Jashtme dhe ajo e Mbrojtjes së Qytetarit në Greqi ti bëjnë thirrje qytetarëve të tyre.

‘Qytetarët grekë që shkojnë në Bularat janë të lutur që të vetëpërmbahen dhe të tregojnë respekt për familjen dhe ceremoninë’, thuhet në thirrjen e ministrive.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *