15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Grindje në rrugë, goditet me thikë i riu

spot_img

Një sherr mes dy personash ka çuar deri në përdorimin e armëve të ftohta, si thikë. Mësohet se një 58-vjeçar dhe një 28-vjeçar kanë debatuar dhe janë goditur me njëri-tjetrin, ku më pas është përdorur dhe thika ndaj të riut.

Thuhet se 28-vjeçari i plagosur,  momentalisht ndodhet në spital duke marrë trajtim mjekësor. Policia menjëherë arriti në vendngjarje, ku ka bërë të mundur arrestimin e 58-vjeçarit.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Taulantia’ në Tiranë./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat