fbpx

Gropa gjigante “përpin” makinat e parkuara

Screenshot_24-6.jpg

Vendparkimi në një spital në Jeruzalem është shembur në mënyrë të papritur. Lajmin e bëri të ditur policia izraelite, ndërsa nuk u raportua për të lënduar. Videot e filmuar nga kamerat e sigurisë tregojnë sesi toka nën automjete u shemb brenda disa sekonda.Policia izraelite, e mbështetur nga zjarrfikësit dhe shërbimet e shpëtimit, bllokuan rrugët përreth spitalit për të bërë kërkime në zonë.Zyrtarët e spitalit thanë se ata besojnë se shembja është shkaktuar nga një tunel autostrade që ishte gërmuar aty afër.

 

View this post on Instagram

A post shared by CNN (@cnn)

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303