fbpx

Gruaja e Lulzim Bashës publikon foton e rrallë, zbulon detajin e veçantë

basha-6.jpg

Bashkëshortja e liderit demokrat Aurela Basha është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale në prag të zgjedhjeve të 25 prillit. Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotot të Shoqërisë Vatra në SHBA, ku evidenton gjyshin dhe stërgjyshin e saj. fotoja i përket vitit 1918.

 “Ne kete foto te vitit 1918 te deges 21 te shoqerise Vatra ne Amerike, jane edhe gjyshi im Sino Bozhaj dhe stergjyshi im Duro Zyka, bashke me burra te tjere nga Nivica, Rexhini, Mezhgorani, Benca dhe Lekdushi. #shqiptaretneamerike #shoqeriavatra #diasporashqiptare “, – shkruan Aurela në tekstin shoqërtues të fotos

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303