fbpx

Guardiolës i hakojnë e- mailin, i zbulohen objektivat për merkaton, po interesohej për dy mbrojtësa holandez dhe grek

ghgkg-768x512.jpg

Trajnerit të Manchester City-t, Pep Guardiola i është hakuar e- maili ku dhe i janë zbuluar mesazhet që ai dërgonte. Për këtë është arrestuar dhe një 30- vjeçar por më pas është liruar.

Sipas mediave britanike, Guardiolës iu zbuluan dhe dy objektivat për merkaton. Bëhet fjalë për holandezin Mathijs de Ligt të Juventus dhe grekun Sokratis Papastathopulos të Arsenal.

Po ashtu dyshohej se Guardiolës tentuan që t’i bllokojnë fare e- mailin.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303