21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Habit aktori i famshëm: “S’kam pasur kurrë kompjuter ose telefon”

spot_img

Christopher Walken, aktori i njohur i hollivudit i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij të fundit.

I ftuar në “The Late Show With Stephen Colbert” për të diskutuar filmin e tij të ri, “Wild Mountain Thyme”, aktori rrëfeu se s’kishte pasur kurrë kompjuter ose telefon.

“Dikush erdhi dhe e vendosi këtë sepse nuk kam një celular ose kompjuter”- tha Walken duke i shokuar të gjithë me deklaratën e tij.

Walken shpjegoi gjithashtu se të vetmet raste kur ai merrte një telefon, ishte kur kishte ndonjë rol dhe telefoni i duhej për të komunikuar me njerëzit. Në fakt, që ata ta gjejnë!

Aktori shtoi se ai s’ka dërguar kurrë një mesazh apo një email.

E pabesueshme apo jo?!

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat