fbpx

Habit Alfred Cako, bën në emision ‘live’ veprimin e rëndë (Foto)

cako-1.png

Konspiracionisti Alfred Cako ka qenë mëngjesin e sotëm në studion e emisionit  ‘ABC e Mëngjesit’, ku iu është përgjigjur publikisht atyre që e kanë ‘masakruar’ për parashikimet e tij për pandeminë, duke ju nxjerrë gishtin e mesit.

“Më kanë sulmuar shumë njerëz kur kam thënë këto gjëra. Dua t’i përshëndes të gjithë ata që më kanë sharë”, tha Cako.

Jo vetëm kaq, por ai shpërtheu i revoltuar në emision ku bëri një sërë deklaratash të forta.

“Shkoni bëni vaksinën tërë ju injorantët e partive. Futni plumb në kokë të mbani vendin e punës se nuk e meritoni. Jeni si ato bretkosat që iu kanë futur para disa vitesh në ujë të vakët dhe me modelin e bretkosës tani që iu kanë nxehur ujin, po përvëlohet dhe bëni guak guak aty tani. Kur iu flisja unë më thonit të marrë, tani çfarë do të thoni.”, u shpreh Cako.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303