31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Habit Kryemadhi: E meritoja gazin e Ramës  

spot_img

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në “360 Gradë”, në Ora News, tha se vendimi për të djegur mandatet vjen për t’u treguar shqiptarëve se veprimet e saj kundër Edi Ramës nuk janë lojë politike.

Është gabimi jonë. Të thashë. Unë e meritoja atë gazin lotsjellës. Atë gazin helmues që i dhashë dorën në 2013-n, Edi Ramës. Dhe për këtë po paguaj. Për këtë arsye, unë e djeg mandatin më shumë dhe jam e bindur më shumë për këtë gjë sepse shqiptarët duhet të shikojnë një veprim që unë e kam seriozisht me Edi Ramën dhe nuk e kam lojë politike.”, u shpreh Kryemadhi./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat