fbpx

Habit Kryemadhi, shfaqet me maskë në votimet e LSI, bën batutën me gazetarët

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka qenë e pranishme në votimet që po zhvillohen brenda partisë së saj. Vetë Kryemadhi rikonfirmoi edhe një herë që do të jetë kryetarja e LSI.

‘Garantoj për tu rikonfirmuar në krye të LSI-së. Votimi online ishte një proces i jashtëzakonshëm. Përgëzim për të rinjtë që mundësojnë procesin.’- u shpreh Kryemadhi.

Kryemadhi u shfaq dhe me maskën e kuqe të partisë, ku nuk mungoi as batuta: Ma ka mbledhur Partia! Maska nuk duhet të mbahet për shkak të kërcënimit, por duhet mbajtur sepse besohet në efektin e saj.