16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Qytetari në mes të sheshit “Skënderbej”, kërkon që ta shesë derrin për 50 euro

spot_img

Ditën e sotme një qytetar shfaqet duke lëvizur  në sheshin “Skënderbej” me derrin e varur në biçikletë, dhe që kërkon që ta shesë atë për 50 euro.Me ta konstatuar policia bashkiake i është afruar duke i kërkuar që largohet, por ai nuk ka pranuar duke debatuar me ta.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat